Blog inwestycyjny

www.tradingforaliving.pl

Trading For a Living

To wielokrotnie nagradzany blog inwestycyjny, który prowadzę od 2016 roku. Przez ten czas poznałem dzięki niemu wielu ciekawych ludzi, nawiązałem współpracę z krajowym domem maklerskim, dwukrotnie wygrałem konkurs na blog roku, stworzyłem unikalny kurs opcyjny oraz poprowadziłem pięć edycji fenomenalnie przyjętego Uniwersytetu Inwestycyjnego, którego wirtualne mury opuściło już prawie 1000 absolwentów.

Co znajdziesz na blogu?

Przede wszystkim wiedzę. Ale taką rzetelną, popartą latami realnego doświadczenia, a nie bazującą na suchej teorii czy powielanych w kółko stereotypach. W dużym skrócie:

  • Setki artykułów edukacyjnych
  • Dziesiątki pomysłów na inwestycje
  • Kilkanaście nagrań webinarów o giełdzie
  • Kompendium wiedzy na temat opcji
  • Encyklopedia, komentarze i forum

Problem z materiałami dostępnymi na blogach w internecie jest taki, że często są to te same banały powtarzane od dziesiątek lat przez osoby, które nie mają zbyt wiele wspólnego z zawodowym handlem na międzynarodowych rynkach finansowych. Cóż. Trading For a Living burzy ten porządek.

Odwiedź portal

Idea szerzenia rzetelnej wiedzy i walczenia ze stereotypami odnośnie rynku może wydawać się całkiem szczytna i godna uznania, ale prawda jest też taka, że początkowo tego bloga założyłem głównie po to, aby wykorzystać jakoś dłużący się czas na lotniskach podczas czekania na przesiadki.

Pomyślałem, że mógłbym w takich momentach pisać krótkie teksty i dzielić się swoimi obserwacjami, analizami, komentarzami, ciekawostkami z rynków, z książek i z prasy zagranicznej oraz świeżymi pomysłami na lukratywne transakcje. A więc blog miał być wyłącznie czymś, co konstruktywnie wypełni pustkę po jet lagu.

Ale to było prawie siedem lat temu. Dzisiaj blog jest czymś o wiele, wiele większym.

<<